Ranieri: Nieszczęśliwy wypadek

Pavel Nedved został ostro skrytykowany przez Massimo Morattiego i Javiera Zanettiego za faul, po którym skrzydłowy Nerazzurrich, Luis Figo, będzie wyłączony z gry przez sześć tygodni. Jednak trener Ranieri (na zdjęciu) uważa, że był to jedynie nieszczęśliwy wypadek:
Nedved to uczciwy zawodnik, który bardzo spokojnie wchodzi na murawę. Jest mistrzem i oddał zespołowi swoją duszę, jednak zawsze zatrzymuje się przed granicą antagonizmu. Chcę powtórzyć, że incydent z Figo był jedynie nieszczęśliwym wypadkiem i to była jedna rzeczy, które zdarzają się w futbolu. Nie było w tym żadnych złych zamiarów, Nedved chciał tylko odzyskać piłkę.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: