Almiron wybrał Monaco

Sergio Almiron (na zdjęciu) miał dwie możliwości: odejść do Monaco lub do Fiorentiny. Agent piłkarza potwierdził, że wybrał tę pierwszą opcję: do końca tego tygodnia ma zostać sfinalizowana transakcja, na mocy której Argentyńczyk zostanie wypożyczony do francuskiego klubu.

Bianconeri od jakiegoś czasu szukali optymalnego rozwiązania zarówno dla Juve, jak i samego piłkarza. Zainteresowanie okazali szefowie Monaco, a kiedy wszystko było praktycznie już dogadane, do gry włączyła się Fiorentina. “Fiorentina okazała zainteresowanie zawodnikiem” – przyznał Vagheggi, cytowany przez portal Violanews.com.

Nie zmieniło to jednak faktu, że Almiron dołączy do Monaco, a nie do włoskiego zespołu. “Rozmawiałem kilka razy z Dyrektorem Sportowym Violi, Pantaleo Corvino, ale Sergio doszedł już do porozumienia z Monaco. Czekamy tylko na to, żeby oficjalnie to ogłosić. Wierzę, że do końca tygodnia wszystko już będzie załatwione i poukładane” – dodał agent piłkarza.

Umowa między Juve a Monaco zakłada wypożyczenie Almirona do końca sezonu z możliwością transferu definitywnego po tym czasie. Oczekuje się, że po tym fakcie Juventus położy silny nacisk na sprowadzenie do Turynu Momo Sissoko jeszcze w tym miesiącu. Będzie to się wiązało z zapłaceniem Anglikom kwoty 13-15 milionów Euro.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: