Iaquinta wyjaśnia, co się stało…

Vincenzo Iaquinta wyjaśnił, co stało się zaraz po zakończeniu wczorajszego meczu Juventusu z Livorno, kiedy to po kłótni z piłkarzem drużyn gospodarzy, Davidem Ballerim (na zdjęciu, uspokajany przez kolegów z drużyny), otrzymał żółtą kartkę.

Do sprzeczki doszło w trakcie słynnego już “terzo tempo”, kiedy to zawodnicy obu drużyn dziękowali sobie za grę. “Podszedłem do Balleriego i podałem mu rękę, ale on, mówiąc łagodnie, kazał mi spadać” – tłumaczy Iaquinta. “W trakcie meczu faktycznie powiedzieliśmy sobie niemało, ale po meczu uściśnięciem dłoni chciałem to wszystko zakończyć.

To pierwszy przypadek ukarania zawodnika żółtą kartką w trakcie “terzo tempo”. Dodajmy, że z tego powodu Vincenzo Iaquinta nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu ligowym, przeciwko Cagliari.

Zobacz także:
Wykaz kartek

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: