Ranieri: Wciąż popełniamy zbyt dużo błędów

Trener Juventusu, Claudio Ranieri (na zdjeciu) miał mieszane uczucia po spotkaniu z Livorno. Po dwóch bramkach Davida Trezeguet i jednej Alessandro Del Piero, Juventus wygrał 3-1. Aczkolwiek, grając w przewadze, drużyna Starej Damy nie potrafiła strzelić więcej bramek, tracąc na dodatek jedną na dziesięć minut przed końcem spotkania.

Claudio Ranieri nie krył lekkiego niezadowolenia z tego powodu: “Podobała mi się wola zwycięstwa i wielka determinacja, którą pokazali dzisiaj moi podopieczni. Popełniliśmy jednak zbyt wiele błędów, grając w przewadze” – powiedział. “Na szczególne brawa zasługuje Cristiano Zanetti, który jest kluczowym elementem naszej pomocy. Del Piero miał udział przy wszystkich golach, był jedną z pierwszoplanowych postaci dzisiejszego widowiska” – chwalił swoich graczy Ranieri.

Mecz skomentował również szkoleniowiec Amaranti, Giancarlo Camolese: “Oprócz sytuacji, które stworzyliśmy i wysiłku, który włożyliśmy, zapomnieliśmy z kim mamy do czynienia. Zostawiliśmy im zdecydowanie za dużo przestrzeni do kontrataków. Czerpiesz radość, grając w ten sposób, ale jednocześnie podejmujesz ryzyko przeciwko drużynom znacznie lepszym technicznie. Dużo o tym rozmawialiśmy w minionym tygodniu, ale kiedy już wychodzisz na boisko, ciężko jest utrzymać tak racjonalne podejście.”

www.goal.com
www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: