Iaquinta: Chiałbym zagrać w Mistrzostwach Europy

”Za trzy miesiące rozpoczną się Mistrzostwa Europy, a ja chciałbym tam zagrać.”
We wczorajszym meczu Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) wykorzystał okazję, aby przesłać tą wiadomość szkoleniowcowi Reprezentacji Narodowej, Roberto Donadoniemu. Juventus wygrał z Udinese 2-1, a decydującą o zwycięstwie bramkę strzelił właśnie były zawodnik Zebrette.
”Nie odbieram dobrze tego, że mam mało okazji do gry. Chciałbym mieć szansę na Euro. Mam nadzieję, że teraz trener mi zaufa.” – zakończył zawodnik 29-krotnego Mistrza Włoch.

www.tuttomercatoweb.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: