Trezegol i Camor już zdrowi

Dzisiaj z samego rana mamy dla Was dobrą wiadomość. David Trezeguet i Mauro Camoranesi (na zdjęciu) są już zdrowi i będą mogli zagrać w jutrzejszym, niezwykle ważnym meczu z Romą.

W przedostatnim treningu przed meczem z Romą obaj zawodnicy wzięli już pełny udział. Gorączka Francuza i ból pleców Włocha to już przeszłość. Trezeguetowi wystarczył dzień całkowitego odpoczynku, natomiast Camoranesiemu pomógł lżejszy niż zwykle trening. Obaj są już gotowi do gry, co potwierdził też sztab medyczny Juventusu.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: