Del Piero: Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze

O komentarz po wczorajszym cennym zwycięstwie nad Romą (1-0) pokusił się autor jedynego, ale za to przepięknego gola – Alessandro Del Piero (na zdjęciu): “Jestem zadowolony z bramki, ale przede wszystkim ze zwycięstwa. Każdy zagrał naprawdę wspaniale i teraz z niecierpliwością oczekujemy kolejnych spotkań. Jeśli będziemy tak grać będzie dobrze. Scudetto? Mamy wiele punktów do odrobienia, a Inter nie wydaje się, żeby chciał je tracić. Patrzymy na drużyny pojedynczo, a teraz jest to Roma. Musimy koncentrować się z meczu na mecz.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
41
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: