Zebina: Cieszę się, że zostałem w Juve

Obrońca Juventusu, Jonathan Zebina (na zdjęciu) mówi, że podjął słuszną decyzję, odrzucając oferty z Anglii i pozostając w Turynie.

29-letni Francuz przeszedł do Juve w 2004 roku z Romy. W sobotni wieczór rozegrał jeden z najlepszych meczów w biało-czarnych barwach, w zwycięskim 1-0 spotkaniu przeciwko swojemu byłemu pracodawcy: “To był dla nas wspaniały wieczór” – wspomina w wywiadzie dla Tuttosport. “To było ważne zwycięstwo ze względu na układ w tabeli i ze względu na nasze morale. Roma jest świetną drużyną, więc pokonanie jej wiele znaczy.”

Przyszłość Zebiny w Juve była niepewna. Claudio Ranieri przestał korzystać z usług piłkarza po incydencie w Cagliari, gdzie schodząc po czerwonej kartce do szatni, Francuz uderzył jednego z kamerzystów i został odsunięty na trzy spotkania. Zebina powrócił do składu i wykazał wielką determinację pokazując, że chce być jednym z kluczowych zawodników swojej drużyny: “Na początku nasze relacje były trochę skomplikowane i nie mogliśmy dojść do porozumienia. Teraz jednak sprawy wyglądają nieco inaczej i chcę dać z siebie jak najwięcej dla tej drużyny. Z całym szacunkiem dla tych, którzy grali do tej pory myślę, że jestem w stanie umocnić swoją pozycję w pierwszej jedenastce, a to co czyni mnie szczęśliwym, to właśnie regularna gra.”

Zebina powiedział również, że jest pewny, iż słusznie postąpił pozostając w Turynie, pomimo zainteresowania jego osobą przez kluby Premiership z Liverpoolem i Arsenalem na czele: “Moim nastawieniem po zdobyciu dwóch tytułów mistrzowskich z rzędu i po tym, gdy je nam niesłusznie odebrano, było nie poddawanie się. Owszem, były propozycje, ale wolałem pozostać.”

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
23
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: