Belardi: Jesteśmy wściekli

Po meczu z Regginą, na temat sędziowania wypowiedział się bramkarz Juventusu, Emanuele Belardi (na zdjęciu): “Spodziewałem się innego rezultatu, ale to jest piłka nożna i akceptujemy werdykt. Jednakże jesteśmy wściekli. Kontrolowaliśmy cały mecz, zasłużyliśmy na wygraną, a następnie przegraliśmy w 90. minucie przez wątpliwy karny, po tym jak mieliśmy parę doskonałych okazji i parę kontrowersyjnych decyzji przeciwko nam.

Belardi skomentował również sytuację, która doprowadziła do karnego: “Sissoko był zainteresowany piłką, a za nim był Amoruso. Sędzia postanowił co postanowił.

Co się tyczy wtorkowych derby, Belardi zapewnił, że między słupkami Juventusu stanie Gigi Buffon: “Gigi będzie grać, dobrze się czuje i trenował przez cały tydzień.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
31
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: