Gamberini: Chcemy wygrać na Olimpico

W niedzielne popołudnie na Stadio Olimpico w Turynie zostanie rozegrany mecz między Juventusem a Fiorentiną, trzecią i czwartą drużyną Serie A. W obecnym sezonie Viola nie miała jeszcze okazji wygrać z żadnym zespołem z czołówki. W dotychczasowych spotkaniach z Interem, Romą, Juve, Milanem i Udinese zanotowała tylko trzy remisy i cztery porażki. Obrońca Fiorentiny, Alessandro Gamberini uważa, że czas najwyższy przerwać tą niekorzystną passę:
”W Turynie będziemy chcieli narzucić swój styl gry. Chcemy uciszyć głosy mówiące, że nie potrafimy wygrywać z wielkimi zespołami. Inter to jedyny zespół, z którym nie możemy się równać, ale pozostałe są w naszym zasięgu. Dlatego też w niedzielę będziemy chcieli sprawić wspaniały prezent naszym kibicom.”

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: