Zanetti: Mam nadzieję, że to nic poważnego

Jedynym negatywnym aspektem meczu na Stadio Ferraris była kontuzja Cristiano Zanettiego (na zdjęciu). W drugiej połowie pomocnik musiał opuścić boisko z powodu problemów z prawym udem. Dokładne badania zostaną przeprowadzone w dniu dzisiejszym. Pod koniec wczorajszego spotkania w wywiadzie dla Juventus Channel Zanetti wypowiedział się na temat swojego urazu:
”Podczas biegu nagle poczułem ból. Mam nadzieję, że to nic poważnego, chociaż w tym momencie moje udo nie wygląda najlepiej. Spotkanie? Kiedy jesteśmy skoncentrowani i utrzymujemy się przy piłce nie pozwalamy na zbyt wiele przeciwnikowi.”

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: