Z Interem bez kibiców

Spotkanie Inter-Juventus zostanie rozegrane bez kibiców “Starej Damy”. Prefekt Mediolanu Gian Valerio Lombardi ogłosił dziś, że mecz zaplanowany na 22 marca 2008 należy do grupy spotkań szczególnego ryzyka. W związku z tym dla kibiców gości nie będzie możliwości wejścia na stadion. Sektor ten będzie udostępniony rodzinom, dzieciom szkolnym oraz stowarzyszeniom seniorów.

www.goal.com
www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
43 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
43
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: