Strona główna » Aktualności » Z Interem bez kibiców
Z Interem bez kibiców
Spotkanie Inter-Juventus zostanie rozegrane bez kibiców “Starej Damy”. Prefekt Mediolanu Gian Valerio Lombardi ogłosił dziś, że mecz zaplanowany na 22 marca 2008 należy do grupy spotkań szczególnego ryzyka. W związku z tym dla kibiców gości nie będzie możliwości wejścia na stadion. Sektor ten będzie udostępniony rodzinom, dzieciom szkolnym oraz stowarzyszeniom seniorów.
www.goal.com
www.corrieredellosport.it