Ranieri: Lepiej punkt, niż wcale

Wczoraj wieczorem żaden z zespołów okupujących pierwsze miejsca tabeli nie zdołał wywalczyć w rozgrywanym przez siebie meczu kompletu punktów. Inter zremisował, Roma przegrała, podobnie Fiorentina. Milan również uległ Sampdorii. Zremisował też Juventus. Claudio Ranieri (na zdjęciu) skomentował rozegrany mecz zaraz po jego zakończeniu.

Chcieliśmy wygrać to spotkanie, ale znaleźliśmy się na jednym boisku z drużyną, która zablokowała każdą drogę do swojej bramki” – stwierdził Ranieri. “Piłkarze Empoli wyszli na murawę z silnym postanowieniem, żeby nie dać nam pograć.” W całej tej sytuacji trener Juventusu dostrzega jednak pewne pozytywy. “Patrząc na rezultaty spotkań naszych rywali, trzeba powiedzieć, że lepiej, że wywalczyliśmy chociaż punkt, niż gdybyśmy mieli zakończyć mecz bez żadnego punktu.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
40 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
40
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: