Iaquinta zadowolony z powołania

Mimo, że ciągle nie ma zagwarantowanego miejsca w pierwszej jedenastce Juventusu, Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) ciągle ma nadzieję na to, że pojedzie na Euro 2008, zwłaszcza po tym, jak otrzymał powołanie na towarzyski mecz Włochów z Hiszpanami.

Mając obok siebie piłkarzy pokroju Davida Trezeguet i Alessandro Del Piero, trudno jest wywalczyć stałe miejsce w pierwszym składzie Juve. Vincenzo Iaquinta radzi sobie jednak z całą tą sytuacją w miarę dobrze, dając z siebie wszystko, kiedy Ranieri pozwala mu grać. “W tej chwili jestem zadowolony z tego, co robię” – powiedział były napastnik Udinese, “ale w przyszłym roku będzie już więcej spotkań do rozegrania, więc wierzę, że znajdzie się i więcej miejsca dla mnie. Moja przyszłość to ciągle Juventus, mam do wypełnienia kontrakt obowiązujący do 2012 roku.

Na temat powołania na mecz z Hiszpanami powiedział: “Jestem z tego bardzo zadowolony. To tylko oznacza, że trener dalej dobrze o mnie myśli. Mam nadzieję, że przez kolejne miesiące dalej będę sobie dobrze radził i że będę częścią składu Italii za dwa miesiące, kiedy pojedziemy na Euro. Wierzę też, że jesteśmy w stanie dorzucić do kolekcji naszych zdobyczy, oprócz tytułu mistrzów świata, mistrzostwo Europy.

www.calciomercato.it
www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: