Ranieri: Zrobilśmy ogromne postępy

Trener Juve, Claudio Ranieri (na zdjęciu), pochwalił drużynę piłkarzy Bianconerich i stwierdził, że od początku obecnego sezonu zrobili oni spore postępy, które wyraźnie widać. Ostatni mecz z Interem, wygrany przez Juventus 2:1, różnił się od kilku poprzednich, nudnych i rozczarowujących spotkań.

Sobotni mecz z Interem pokazał wszystkim, kim tak naprawdę jesteśmy oraz to, że nie szukamy żadnych wymówek czy usprawiedliwień” – powiedział Ranieri w wywiadzie udzielonym Sky Sport Italia. “Popełniliśmy pewne błędy, ale ciężko pracujemy nad tym, by były one jak najmniej widoczne. Ten pierwszy rok przypomina budowę solidnego domu i muszę powiedzieć, że idzie nam całkiem dobrze.

W ten weekend piłkarze Juve będą gościć na Stadio Olimpico zawodników Parmy. Ranieri oczekuje kontynuacji tego, co wydarzyło się na San Siro. “Teraz potrzeba nam sporej konsekwencji w naszych działaniach” – zaznaczył. “Tej niedzieli spodziewamy się bardzo trudnej potyczki z Parmą, potem jedziemy do Palermo. Mecze nie będą łatwe, ale wygrana z Interem tchnęła w nas nowy entuzjazm. Drużyna zrobiła od początku sezonu naprawdę ogromne postępy, wierzą w swoje siły.

Na koniec dodał: “Zawsze dajemy z siebie 110%, żeby osiągnąć dobry rezultat. Tym jeszcze póki co różnimy się od innych wielkich drużyn, którym zwycięstwa zwykle przychodzą po prostu łatwiej. Wszystko jest kwestią wytrwałości.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: