Cobolli Gigli: Kibicuję Romie!

Giovanni Cobolli Gigli (na zdjęciu) przyznał, że w dwumeczu Romy z Manchesterem w ramach rozgrywek Champions League kibicuje Rzymianom. Dlaczego? Prezydent Juventusu wyjaśnił to w jednym z ostatnich wywiadów.

Okazuje się, że Cobolli Gigli cały czas wierzy, że Juventus zakończy ten sezon na drugim miejscu w tabeli. Żeby jednak tak się stało, Bianconeri musieliby wyprzedzić Romę. “Drugie miejsce w tabeli jest celem całkowicie realnym” – powiedział Cobolli Gigli. “Plany pokrzyżować nam może jednak Roma, jeśli odpadnie z rozgrywek Champions League. Dlatego tym bardziej będę im kibicował w dwumeczu z Manchesterem” -zadeklarował.

Następnie dodał jeszcze: “Z drugiej strony wierzę też w naszą drużynę – mamy wszelkie możliwości, żeby powalczyć o to drugie miejsce.

www.corrieredellosport.it
www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: