Juventus tego lata znowu poleci do Anglii.

Juventus, podobnie jak w zeszłym roku, w czasie przygotowań do kolejnego sezonu odwiedzi Anglię. Tym razem wyruszy do Londynu. Bianconeri otrzymali zaproszenie do wzięcia udziału w drugiej edycji prestiżowego turnieju Emirates Cup.

W rywalizacji, oprócz Juventinich, udział weźmie także drużyna gospodarzy (Arsenal) oraz dwie inne zaproszone ekipy: Real Madryt oraz HSV Hamburg. W czasie dwóch dni (2 i 3 sierpnia 2008) zostaną rozegrane cztery mecze, a każdy team na boisku pojawi się dwa razy. Gwardia Starej Damy w pierwszy dzień rozgrywek zmierzy się z Arsenalem. W niedzielę natomiast piłkarze Ranieriego staną naprzeciwko ekipie z Hamburga.

Oto pełen terminarz tegorocznego Emirates Cup:
Sobota, 2 sierpnia 2008:
14:00 – Real Madryt v HSV Hamburg
16:15 – Arsenal v Juventus

Niedziela, 3 sierpnia 2008:
14:00 – Juventus FC v HSV Hamburg
16:15 – Arsenal v Real Madryt

www.juventus.com
www.arsenal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: