Sissoko: Będę lepszy od Vieiry

Mohamed Sissoko (na zdjęciu), który przybył w styczniu do Turynu, jest od tego czasu siłą napędową swojego zespołu, ale jak sam przyznaje nie czuje się murowanym kandydatem do podstawowej jedenastki: “Kiedy trener pokłada we mnie wiarę, próbuję mu się odwdzięczyć. W obecnej chwili nie czuję się pewnym gry w pierwszym składzie, ale cieszy mnie jeśli mam za sobą poparcie trenera.

Ostatnio pomocnik przyznał, że to Patrick Vieira przekonał go do przejścia do Juve. Dziś Sissoko twierdzi, że marzy o tym, aby stać się piłkarzem lepszym od swojego mentora: “Wciąż jestem młody i muszę dużo udowodnić, kiedy to Vieira już udowodnił, że jest świetny. Wciąż mogę się rozwijać i może pewnego dnia będę od niego lepszy.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: