Bonera przeprasza Momo i Milan

Daniele Bonera (na zdjęciu), przeprosił Momo Sissoko za jego fatalną interwencje podczas przegranej Milanu z Juventusem (2-3) w sobotni wieczór.
W 67 minucie spotkania, gdy było 2-2, Bonera w bardzo niebezpieczny sposób zaatakował Sissoko za co otrzymał czerwoną kartkę. Włoski obrońca przyznał, że popełnił ogromny błąd podkreślając, że jego zamiarem było wybicie piłki. Po spotkaniu piłkarz poszedł do szatni Juve, by okazać skruchę za swoje zagranie: “Poszedłem do szatni, żeby przeprosić Sissoko, ponieważ zrozumiałem, ze był to okropny faul. Chciałem odebrać piłkę… Powinienem się zatrzymać ale robiłem mocny wślizg i nie mogłem już tego zrobić, patrząc na powtórki było to straszne zagranie.

Były gracz Parmy przeprosił także za wcześniejsze zejście z boiska swoich kolegów z drużyny – po opuszczeniu boiska Milan grający w dziesiątkę
stracił szansę na wygraną po główce Hasana Salihamidzicia, który strzelił tym samym swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, a czwartą w całym sezonie.

Przeprosiłem także moich kolegów, nie powinniśmy stracić tej bramki” – powiedział Bonera

Ten wynik pomógł Juventusowi umocnić się na pozycji premiowanej awansem do kwalifikacji Ligi Mistrzów, dla Milanu natomiast jest to potężny cios w walce z Fiorentiną i Sampdorią o grę w Lidze Mistrzów.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: