Legrottaglie: Możemy wygrać Ligę Mistrzów

Obrońca Starej Damy, Nicola Legrottaglie (na zdjęciu) stanie w ten weekend twarzą w twarz ze swoim byłym trenerem, Gigi Delnerim. Były reprezentant Włoch wypowiedział się na temat najbliższego spotkania Bianconerich oraz przyznał, że Juventus jest w stanie wygrać Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie.

Juventus w ramach 34. kolejki Serie A uda się do Bergamo, gdzie zagra z Atalantą. Ten mecz będzie miał szczególne znaczenie dla Legrottaglie: “Gramy z Atalantą, zespołem, który prowadzi człowiek, któremu wiele zawdzięczam” – zaczął były zawodnik Chievo.

Delneri wprowadził mnie do piłkarskiego świata i jestem mu za to wdzięczny, tak samo jak jestem wdzięczny Ranieriemu, który zaufał mi po nie najlepszym epizodzie w mojej karierze.

Legrottaglie myślami już wybiega w przyszły sezon, w którym najprawdopodobniej Stara Dama ponownie wystąpi w Lidze Mistrzów. 31-latek wierzy, że jego zespół dysponuje wszystkim, co niezbędne, aby zwyciężyć w tych rozgrywkach: “Wierzę, że jesteśmy w stanie wygrać” – deklaruje obrońca.

Z pewnością się wzmocnimy, a jeżeli dojdą piłkarze pokroju Amauriego, będzie to oznaczało, że jesteśmy na właściwej drodze. Byłoby wspaniale odnieść sukces już przy pierwszym podejściu. Postaramy się, aby tak się stało” – zakończył jeden z najpewniejszych punktów drużyny w tym sezonie.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: