Moggi odpowiada Cuperowi

Luciano Moggi odpowiedział na słowa Hectora Cupera, który uważa, że pozaboiskowe układy odebrały Interowi scudetto w 2002 roku.

Nerazzurri przegrali tamto scudetto, ponieważ nie mieli jaj. W Rzymie myśleli, że wygrali jeszcze zanim wyszli na boisko” – twierdzi Moggi.

Inter w ostatniej kolejce sezonu 2001/02 grał na wyjeździe z Lazio. Do końcowego sukcesu potrzebowali trzech punktów, jednak przegrali 2-4 i to Juventus, który na pięć kolejek przed końcem miał sześć punktów straty, został mistrzem.

Wtedy Cuper przyznał, że Inter nie miał wystarczających jaj. Najwyraźniej upływ czasu zmienia ludzi” – zakończył były dyrektor Juve.

www.channel4.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
57 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
57
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: