Camor: Chcę grać dla Juve do końca

Mauro German Camoranesi (na zdjęciu) chce zostać w Juve do końca swojej kariery. W wywiadzie dla dziennikarzy Tuttosport przyznał, że chciałby odnowić swój kontrakt z turyńskim klubem i grać w koszulce Starej Damy przez kolejne lata.

Camoranesi, który imponuje formą, przyznał dziennikarzom: “Do samego końca mojej kariery piłkarskiej chciałbym grać dla Juventusu. Rozmawiamy już na ten temat z zarządem klubu.” Następnie dodał: “Mam nadzieję, że będę mógł pomagać tej drużynie dotąd, dokąd tylko będę w stanie grać w piłkę.

Mauro gra w koszulce Juventusu od 2002 roku, kiedy to przeprowadził się do Turynu z Werony. Do tej pory w 179 rozegranych w barwach Juve spotkaniach strzelił 23 bramki.

www.tuttosport.com
www.calciomercato.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
37
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: