[SONDA] Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 1)

Sezon powoli dobiega końca. Niektórzy piłkarze Ranieriego przygotowują się do urlopów, a pozostali liczą na powołania na Euro 2008. Przed nimi jeszcze jedno spotkanie ligowe, które nie wpłynie na trzecie miejsce w tabeli, a następnie 8-dniowy turniej w Azji i Australii.

Jak zatem wypadł ten sezon? Jak spisali się piłkarze? A jak trener? Który mecz był najlepszy a który najgorszy. Zapraszamy Was do cyklu sond, w których ocenicie mijający sezon.

Na pierwszy ogień transfery.

Najlepszy transfer sezonu 2007/2008 to:

Najgorszy transfer sezonu 2007/2008 to:

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: