Strona główna » Aktualności » [SONDA] Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 2)
[SONDA] Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 2)
Parę dni temu rozpoczęliśmy cykl sond, który podsumuje mijający sezon 2007/2008. W pierwszych dwóch ocenialiście najtrafniejsze i najmniej udane transfery jaki zarząd przeprowadził w minionym roku.
Teraz przyszedł czas na ocenę formacji. Od jakiej najbardziej zależały wyniki Juventusu? Która wypadła najgorzej? Zapraszamy do sond!
O komentarze tym razem poprosimy Was na forum, w specjalnie utworzonym TEMACIE
Zobacz także:
Oceniamy sezon 2007/2008 (cz. 1) – Najlepszy i najgorszy transfer sezonu 2007/2008