Trezeguet o EURO i Amaurim

David Trezeguet (na zdjęciu) wypowiedział się na temat kadry reprezentacji Francji na EURO 2008, w której zabrakło dla niego miejsca:
To co się stało jest niewytłumaczalne i niedopuszczalne. Powinienem znaleźć się wśród dwudziestu trzech powołanych zawodników. Ale życie toczy się dalej, pozostaje mi skoncentrować się w 100% na Juve. Nie kończę definitywnie z Les Bleus, moją ostatnią szansą mogą być MŚ w RPA.

O swojej przyszłości w biało-czarnych barwach:
Osobiście nie mam żadnych wątpliwości: jestem zmotywowany i uważam się za istotną część zespołu. Jeśli Amauri, czy inny napastnik trafią do Juve będą musieli przystosować się do naszej gry. Sam to przeżyłem, kiedy trafiłem do Turynu i byłem dopiero czwarty w kolejce po Del Piero, Inzaghim i Kovaceviciu.

Spytany o to, czy Amauri jest wart Juve powiedział:
Będzie musiał to udowodnić, teraz ma okazję pokazać się w wielkim klubie. Jeśli się nim interesujemy, oznacza to, że uważamy go za świetnego zawodnika. Plany zakładały odbudowę zespołu w ciągu 4-5 lat. Mam nadzieję, że uda nam się wygrać coś ważnego już w przyszłym sezonie, ponieważ lat nie będzie mi ubywać. Ważną rzeczą jest to, aby mądrze rozdysponować pieniędzmi, wtedy realnym celem będzie scudetto.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: