Trezeguet: To tutaj zakończę karierę

Nikt nie będzie musiał pytać Barcelony o to, czy David Trezeguet (na zdjęciu) odejdzie z Juventusu, jak to stwierdził ostatnio John Elkann. Na pytanie to odpowiedział bowiem sam piłkarz, w wywiadzie udzielonym dziennikarzom Sky.

Trezeguet jest ostatnio w centrum zainteresowania mediów, które mówią i piszą o jego prawdopodobnej w ich mniemaniu przeprowadzce do Barcelony. W końcu zainterweniował sam zawodnik, który udzielił obszernego wywiadu telewizji Sky, w którym przypomniał wszystkim rok 2004, bo już wtedy Barcelona chciała go mieć w swoich szeregach. Co ciekawe, prawie już miała… “W tamtym momencie szefowie Juventusu podjęli pewne swoje decyzje, a ja nie byłem częścią ich projektu. Przyleciałem więc do Barcelony i w sumie bardzo szybko doszliśmy do porozumienia, ponieważ to bądź co bądź jeden z najlepszych klubów na świecie.

Trezeguet opowiada dalej: “Potem zadzwonił do mnie Capello. Zapytał, dlaczego chcę odejść. Porozmawialiśmy a on poprosił mnie, żebym został w Turynie, bo pokłada we mnie nadzieje, wierzy we mnie i będzie na mnie stawiał. W ciągu pięciu minut się dogadaliśmy. Możliwość współpracy z nim okazała się dla mnie wspaniałym doświadczeniem, bo to kolejny trener, który zdobył wszystko, niczym Lippi. Myślę, że tamten Juventus i ten z następnego roku, był najsilniejszą drużyną ostatnich 15 lat.

Zapytany o to, co zamierza zrobić teraz, kiedy wokół aż gęsto od teorii o jego przeprowadzce do Barcelony, powiedział: “Przedłużyłem relacje z klubem do 2011 roku i mam nadzieję, że będę mógł zakończyć moją karierę piłkarską w tej koszulce.

www.corrieredellosport.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
50 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
50
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: