Domenech w dobrym nastroju przed meczem

Przed dzisiejszym pojedynkiem z Włochami wypowiedział się szkoleniowiec drużyny francuskiej, Raymond Domenech (na zdjęciu). Trenerowi Francuzów humor wyraźnie dopisuje. “Włosi? Zawsze wydawali mi się bardzo sympatyczni!” – powiedział. “Uwielbiam wręcz kuchnię, słońce i piłkę włoską.

Następnie już na temat samego meczu powiedział: “Będą to wielkie derby, mecz, który chciałby rozegrać chyba każdy, nawet ja, gdybym był piłkarzem.” Na pytanie, co jego zdaniem się stanie, jeśli obie drużyny – zarówno Francja, jak i Włochy – odpadną dzisiaj z Euro, odpowiedział ironicznie: “No cóż, przynajmniej raz Włosi i Francuzi zrobią coś razem.

www.calciomercato.it

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: