Iaquinta: Cieszę się, że zostałem

W wywiadzie dla Corriere dello Sport napastnik Juventusu, Vincenzo Iaquinta (na zdjęciu) przyznał, że cieszy się z tego, że został w Juve i że jest już zmęczony pogłoskami o jego domniemanej wyprowadzce z Turynu.

Przebywający obecnie z resztą drużyny na zgrupowaniu w Pinzolo Iaquinta powiedział: “Jestem zadowolony z tego, że zostałem w Juve. Szczerze mówiąc przeszkadzało mi już to, że ciągle mówi się i pisze o mojej wyprowadzce stąd, zwłaszcza, że wydaje mi się, że dałem tu z siebie naprawdę sporo. Wszystkim, którzy pisali o moim transferze mogę powiedzieć, że zarząd klubu wyraźnie powiedział mi, że jest ze mnie zadowolony.

Patrząc w przód Iaquinta powiedział o nadchodzącym sezonie: “Już w zeszłym roku udowodniliśmy, że mamy najlepszy atak w lidze. W tym roku dołączył do nas Amauri, co sprawi, że będziemy jeszcze lepsi.

www.corrieredellosport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: