Otwarty list Gigliego

Prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli (na zdjęciu) podsumował swoje dwa lata prezydentury i napisał z tej okazji list otwarty do kibiców i członków zarządu, w którym podziękował za to co klub osiągnął od czasów afery Calciopoli. W ostatnich dwóch sezonach Juventus powrócił do Serie A, a następnie do Ligi Mistrzów.
Te dwa lata były bardzo intensywne, pełne emocji, niepewności i strachu. Napięcie to jednak zostało pokryte przez satysfakcję, która towarzyszy kierowaniu zespołem, który potrafi stworzyć taką pasję i być uwielbianym przez miliony kibiców. Klub odzyskał wiarę w siebie i może z nadzieją spoglądać w przyszłość. Chcę podziękować Jean-Claud Blankowi za rozsądne kierowanie klubem w tych burzliwych czasach i za mądre decyzje od zatrudnienia Claudio Ranieriego jako trenera po ruchy finansowe.

Stara Dama sprowadziła z powrotem młodych, obiecujących zawodników, jak Paolo De Ceglie, Sebastian Giovinco i Claudio Marchisio, do czego nawiązał Gigli:
Młodzież to filar, na który chcemy oprzeć przyszły Juventus. Nie mogę się już doczekać, kiedy zobaczę ich w biało-czarnych koszulkach.

www.channel4.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: