Buffon: Będziemy walczyć o Ligę Mistrzów

Bramkarz Juventusu, Gianluigi Buffon uważa, ze klub będzie walczyć w tym sezonie jednocześnie o Ligę Mistrzów oraz scudetto. Dopiero co wczoraj najlepszy bramkarz świata uważał Milan za faworyta do tytułu mistrza kraju. Dzisiaj jednak zaznacza, że Juventus będzie walczyć do upadłego, aby wygrać coś ważnego w nadchodzących rozgrywkach.
Będziemy walczyć, aby wygrać Ligę Mistrzów, tak samo jak o mistrzostwo” – wypowiedział się na Juventus Channel
Wszystkie te trofea o których Juventus zawsze myślał. Zapowiada się długi i bardzo intensywny sezon i musimy rozpocząć dobre przygotowania już teraz.
Juventus skończył ostatnio jako trzeci w klasyfikacji rozgrywek ligowych, jednak wzmocnił się tego lata, wraz z kupnem Amauriego z Palermo, oraz Christiana Poulsena z Sevilli.
Ambicja zawsze będzie, nawet jeżeli nie będziemy na tym samym poziomie jak inni. Teraz, kiedy wzmocniliśmy zespół, nasze ambicje są bardziej uzasadnione i nie możemy stracić zaufania do naszego potencjału. Takie zaufanie było zawsze jedną z naszych zalet i musimy to utrzymać.
Buffon ma nadzieję dodać kolejne do swoich czterech zdobytych scudetti, podnosząc również puchar Champions League, najważniejsze trofeum klubowe w europejskich rozgrywkach, którego jeszcze nie wygrał.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: