Ranieri: Z Trezeguet wszystko ok

Claudio Ranieri (na zdjęciu) w wywiadzie dla Corriere dello Sport skomentował postawę swoich zawodników we wczorajszym meczu z Borussią Dortmund. Sissoko zagrał po raz pierwszy od początku spotkania i wydaje się być w wielkiej formie: “Chciałem, aby grał krócej, ale kontuzja Zanettiego zmusiła mnie, abym zostawił go na boisku. Momo jest jednym z zawodników, których muszę hamować, ponieważ jest bardzo żywiołowy. Wrócił po kontuzji, zagrał i jest w dobrej dyspozycji.
Gorzej natomiast wyglądała współpraca między Amaurim a Trezeguet, który ma dość mizerny początek: “Jeśli chodzi tylko o to, to jestem całkowicie spokojny, ponieważ widziałem ich już razem i było dobrze. David po prostu pracował więcej niż Amauri.
Trener przyznaje, że sprowadzenie Brazylijczyka to był głównie jego pomysł: “To ja chciałem go mieć, ponieważ to niesamowity zawodnik i pokazuje to każdego dnia. Biega, zmienia pozycje, przechwytuje piłki, strzela gole. To fenomen.
Może dlatego, że Amauri jest przyzwyczajony do tego, aby grać jako jedyny napastnik na boisku, a Ranieri będzie pierwszym, który wystawi u boku Brazylijczyka innego napastnika: “Tak, to prawda. Ale jeśli dyskusja ma się skierować w kierunku problemów między Amaurim a Treze, to od razu powiem, że nie ma takich problemów. Także Del Piero nie jest w najwyższej formie, ale mówi się tylko o braku współpracy z Davidem.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: