Ranieri: Nie musimy wracać na mercato

Claudio Ranieri (na zdjęciu) zapewnił, że mimo ostatniej niepokojącej fali kontuzji w zespole Juventusu, włoski klub nie zamierza dokonywać już żadnych ruchów na piłkarskim rynku transferowym.

Giorgio Chiellini, David Trezeguet, Christian Molinaro, Jorge Andrade, Dario Knezevic… lista kontuzji ciągle się wydłuża, ale trener Juve uważa, że nie ma powodów, żeby szukać na mercato dodatkowego wsparcia z tego powodu. “Jest w porządku, a drużyna jest kompletna. W zeszłym roku przecież też zderzyliśmy się z problemem kontuzji” – powiedział. “Wtedy też spadła na nas klątwa kontuzji, ale zdołaliśmy dokończyć sezon. Nie uważam, że musimy wracać na mercato po kogokolwiek.

Ranieri powiedział też kilka słów na temat towarzyskiego turnieju, w jakim już niedługo wezmą udział Bianconeri: Trofeo Birra Moretti. Dzisiaj wieczorem Juventus zagra z Napoli i Milanem. “Nie pałamy żądzą zemsty, z drugiej strony na pewno też się nie boimy. Pojedziemy tam, żeby zagrać dobrze, tak jak zrobiliśmy to przy innych okazjach” – przyznał trener Starej Damy. “Musimy stale trenować i osobiście cieszę się, że będziemy mogli zagrać w tym turnieju. Takie zawody zawsze są dobrą metodą do tego, żeby przeć z drużyną do przodu.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: