Ranieri: Zagramy, jak gdyby było 0:0

Mimo sporej zaliczki bramkowej, z jaką Juventus pojedzie dzisiaj do Bratysławy, trener drużyny, Claudio Ranieri (na zdjęciu) uważa, że Bianconeri powinni wyjść na boisko z takim samym nastawieniem, jak gdyby pierwszy mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Przed spotkaniem rewanżowym że słowacką drużyną Ranieri powiedział: “Ostatnim razem osiągnęliśmy dobry rezultat, ale wiemy, że prawdziwy Juventus musi wychodzić na murawę tak, jak gdyby ciągle było 0:0.

Mimo wszystko włoski szkoleniowiec myśli już powoli o meczu z Fiorentiną, którym Bianconeri rozpoczną nowy sezon w Serie A. Obie drużyny sprowadziły tego lata nowych zawodników w swoje szeregi, dlatego będzie to sprawdzian zarówno dla jednej, jak i dla drugiej drużyny. Ranieri dąży jednak do tego, żeby teraz tematem numer jeden był dzisiejszy mecz z Artmedią. “Musimy być skupieni, bo nie jedziemy tam, żeby rozegrać mecz towarzyski. Musimy szanować naszych przeciwników” – wyjaśnił.

www.goal.com
www.corrieredellosport.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: