Trezeguet odpocznie przez miesiąc

Pierwsze wyniki badań i analizy stanu zdrowia Davida Trezeguet (na zdjęciu) wskazują na to, że Francuz może być wyłączony z gry przez najbliższy miesiąc. Wszystko przez zapalenie ścięgna w prawym kolanie, jaki będzie musiał leczyć przez ten czas.

O meczu z Cagliari Trezeguet może na pewno zapomnieć, ale wygląda na to, że odpocznie dużo dłużej. Żniwo zbiera bowiem mecz z Zenitem Sankt Petersburg, w trakcie którego napastnik Juventusu musiał opuścić boisko z bólem prawego kolana. Z raportów z Włoch wynika, że Trezeguet ma zapalenie ścięgna w prawym kolanie, co oznacza miesiąc rekonwalescencji.

Bianconeri udają się więc na Sardynię w nieco osłabionym składzie. Oprócz Trezeguet z Cagliari nie zagra też Mauro Camoranesi, który ma z kolei skręconą kostkę. Do tego wszystkiego pod dużym znakiem zapytania stoi występ Del Piero, który narzeka z kolei na ból prawego kolana, wynikający z problemów z wiązadłami. Nie wiadomo też, czy zobaczymy w akcji Giorgio Chielliniego, który również zmaga się z urazem kolana. Kibice Juventusu powinni nastawić się raczej na to, że w linii defensywy oglądać będą Nicolę Legrottaglie i Olofa Mellberga, podczas gdy w ataku zagrają razem Vincenzo Iaquinta i Amauri.

Wielu ma też nadzieję, że w całym tym nieszczęściu pozytywem może okazać się to, że szansę pokazania się na boisku otrzyma Sebastian Giovinco.

www.goal.com
www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: