Ranieri: To nie był piękny mecz

Podobnie jak w ubiegłym roku pierwszy mecz z Sampdorią zakończył się bezbramkowym rezultatem. Słupek Del Piero i nic więcej – tak można skomentować spotkanie, które nie należało do zbyt emocjonujących. Oto co po meczu powiedział Claudio Ranieri (na zdjęciu): “Nie był to może piękny mecz, ale za to żywy i pełen walki. Powiedziałbym, że to było spotkanie w angielskim stylu, a Sampdoria próbowała głównie powstrzymać nasze ataki. Próbowaliśmy zwiększyć tempo gry, ale udało nam się to tylko kilka razy, między innymi w sytuacji kiedy trafiliśmy w słupek. Podobała mi się gra mojego zespołu, dobrze pilnowali Cassano i nie dali się zaskoczyć pomocnikom wspomagającym atak. Pod koniec wpuściłem Iaquintę, ponieważ miałem nadzieję, że wykorzysta jakąś górną piłkę, chciałem też dać szanse Giovinco, ale Camoranesi spisywał się dobrze.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: