Chiellini: Szkoda, że nie wygraliśmy

Po remisie Catanią Juventus wywiózł tylko jeden punkt także ze Stadio Luigi Ferraris. Po meczu wypowiedział się Giorgio Chiellini (na zdjęciu, po prawej), lider defensywy, która w tym sezonie na pięć meczów aż trzy zakończyła bez straty gola: “To był trudny mecz, niestety nie udało nam się zdobyć bramki i wygrać. To nie wina napastników, także my musimy ich wspierać, zwłaszcza, że oni bardzo nam pomagają w obronie. Nie wygraliśmy od dwóch meczów pod rząd , czyli można powiedzieć, że czegoś brakuje, jednak droga, którą podążamy jest właściwa, z pewnością się poprawimy. Jesteśmy dopiero po pięciu kolejkach, a rozgrywki są długie.

www.juventus.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: