Del Piero pokłócił się z Ranierim

Mimo szumnych deklaracji wydaje się, że napięcie i frustracja związana z ostatnimi wynikami drużyny Starej Damy dosięga już i samych zawodników Juventusu. Alessandro Del Piero pokłócił się wczoraj z Claudio Ranierim (obaj na zdjęciu).

Sytuacja miała miejsce w trakcie jednej z ostatnich sesji treningowych w Vinovo, z której relację zdali dziennikarze Tuttosport. To właśnie wczoraj kapitan Starej Damy pokłócił się z trenerem. Dziennikarze piszą, że Ranieri zabrał piłkarzy na rozmowę, chcąc przedyskutować temat formy drużyny. Włoski szkoleniowiec wskazał na kilka rzeczy, które jego zdaniem trzeba poprawić, po czym – jak wynika z relacji Tuttosportu – najgorzej zareagował na to właśnie Del Piero, który rzucił stwierdzenie: “Ja nie jestem problemem.” To nie spodobało się Ranieriemu, który wziął Del Piero na dziesięciominutową pogawędkę w cztery oczy. Nic ona jednak nie dała, a skończyła się tym, że wyraźnie wściekły Alex opuścił centrum treningowe.

Z raportów wynika, że trener nie jest zachwycony ostatnią formą Del Piero. Mimo tego, że zdobył piękną bramkę w meczu przeciwko Zenitowi, zdaniem Ranieriego nic wielkiego poza tym nie pokazał. Do tego wiele przemawia za tym, że Alex zacznie najbliższy mecz z Palermo na ławce rezerwowych, podczas gdy w pierwszym składzie zamiast niego wybiegnie Iaquinta. Inną spodziewaną zmianą jest ta, w wyniku której Sebastian Giovinco zastąpi w podstawowym składzie Pavla Nedveda.

www.goal.com
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
84 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
84
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: