Cobolli Gigli: Nie żałujemy naszych decyzji

Ustosunkowując się do dzisiejszego artykułu zamieszczonego w Tuttosport prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli (na zdjęciu), zapewnił, że działacze Bianconerich nie żałują żadnego transferu, który został przez nich przeprowadzony tego lata.

Dziennikarze piszą od jakiegoś czasu o kryzysie, w jakim znalazł się Juventus a winę za ten stan rzeczy zrzucają między innymi na barki kiepskich decyzji w temacie transferów do Juve. Prezydent Starej Damy zapewnia jednak: “Nie żałujemy swoich decyzji podjętych w trakcie mercato.” Wypowiadając się na temat pozyskanych piłkarzy, między innymi Poulsena, powiedział: “Jeśli sprowadziliśmy ich tutaj, stało się tak dlatego, że wszyscy zgadzaliśmy się co do nich. Ja też się zgodziłem, jako że podpisuję się pod kontraktami, które przekraczają pewne kwoty.

Zapytany o Xabiego Alonso i Dejana Stankovića, tak często łączonych z Juve minionego lata, odpowiedział: “Sądzę, że nie brakuje nam ich w ogóle. Oczywiście, żeby stwierdzić obiektywnie, czy na pewno ich nam nie brakuje, musielibyśmy ich tu sprowadzić, dać im grać i dopiero wówczas stwierdzić, jak jest naprawdę.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: