Cobolli Gigli: Inter bez Morattiego by zginął

W wywiadzie dla dziennikarzy La Gazzetta dello Sport prezydent Juventusu, Giovanni Cobolli Gigli (na zdjęciu), wypowiedział się na temat odwiecznego rywala Bianconerich – drużyny Interu Mediolan.

Juventus zmaga się z kłopotami kadrowymi i ostatnio dosyć mocno krytykowany jest za swoją politykę transferową. Podkreślając różnice dzielące Juventus i Inter, Cobolli Gigli wrócił pamięcią do czasów, kiedy w Juve grał jeszcze Zlatan Ibrahimović. “Sprzedałem Ibrahimovića głównie dlatego, że zażądał zarobków w wysokości 6 milionów euro rocznie, kiedy mieliśmy zostać relegowani do Serie B. W tym roku zażądałby kwoty 12 milionów” – powiedział Włoch.

Następnie powiedział jeszcze: “Nie jesteśmy Interem. Oni mają bogatego właściciela. Jeśli Moratti któregoś dnia miałby już dość i odszedłby z Interu, oznaczałoby to ich koniec. My w przeciwieństwie do nich dalej parlibyśmy do przodu, jako że nasz projekt jest dużo bardziej rozsądny.

www.goal.com
www.lastampa.it
www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: