Drużyna Ranieriego wraca do pracy

Dzisiaj po południu Juventus wraca do pracy. Drużyna Ranieriego zaczyna przygotowania do prawdziwego piłkarskiego maratonu: osiem meczów w ciągu czterech tygodni! Do tego wszystkie spotkania są niezwykle ważne dla losów Bianconerich.

Najważniejszymi meczami spośród tych ośmiu będą dla piłkarzy Juventusu zapewne dwa pierwsze: z Napoli w Serie A, rozgrywany na wyjeździe, oraz kolejny – z Realem Madryt w ramach Champions League, który zostanie rozegrany w Turynie. Pozostałe mecze to spotkanie derbowe z Torino oraz potyczki z Bologną, Romą, znowu z Realem, następnie z Chievo i Genoą.

Przed Juve gorący miesiąc, który jednak zaczyna się całkiem nieźle, przynajmniej dla Claudio Ranieriego. Trener Juve ma znowu do dyspozycji zawodników, takich jak Sissoko, Poulsen, Marchisio i Giovinco. Wszyscy czterej wrócą do Vinovo ze zgrupowań reprezentacji narodowych. Chiellini, De Ceglie, Grygera, Manninger i Knezević wrócą we czwartek, po meczach swoich zespołów. Czas, który będzie miał do wykorzystania Ranieri, wystarczy do spotkania z drużyną i – miejmy nadzieję – zmotywowania jej do walki o wyjście z kryzysu, w jakim obecnie się znajduje.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: