Palladino nie żałuje opuszczenia Turynu

Wczorajszy mecz był szczególnym wydarzeniem dla jednego z piłkarzy Genoi, Raffaele Palladino (na zdjęciu). Włoch grał jeszcze nie tak dawno w koszulce Juventusu, wczoraj przyszło mu jednak zmierzyć się ze swoimi byłymi kolegami z drużyny.

Palladino przyznał po meczu: “Powrót do Turynu na pewno wiązał się z pewnymi emocjami, spotkałem znowu wiele osób, które życzyły mi wszystkiego dobrego, kiedy odchodziłem z tego klubu. Nie żałuję jednak tego, że sprawy potoczyły się tak, a nie inaczej. W Genoi radzę sobie nieźle, potrzebowałem gry i to właśnie tutaj dostałem szansę na to, by udowodnić swoją wartość.

Palladino przyznał jednak, że wysoka przegrana z Juve bardzo go rozczarowała. Jak jednak powiedział, “w tym sezonie jeszcze inne mecze mogą okazać się tymi decydującymi“.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: