Diego: Juve? Nie mogę nic powiedzieć.

Brazylijczyk Diego (na zdjęciu) już od jakiegoś czasu jest łączony z Juventusem. Ostatnio dziennikarze poprosili piłkarza o skomentowanie informacji, jakie pojawiły się na ten temacie. Co na temat przeprowadzki do Turynu myśli zawodnik Werderu?

Na początku, zapytany o transfer do Juve, piłkarz odpowiedział nieco z dystansem do całej sprawy: “Obecnie koncentruję się tylko na Werderze i reprezentacji Brazylii. Po meczu Werderu skupię się na Brazylii i spotkaniu towarzyskim z Portugalią.

Dziennikarze nie dali jednak za wygraną i drążyli temat dalej. W końcu Diego łączony jest z Juve już prawie od roku. Czy Bianconeri rzeczywiście się nim interesują, czy też wszystko jest jedną wielką plotką – trudno to stwierdzić na pewno. “Juventus to bez wątpienia jeden z najlepszych klubów w Europie, w tej chwili niestety nie mogę powiedzieć nic więcej w tym temacie” – powiedział Diego. “Powód jest bardzo prosty – ze mną na ten temat nikt póki co nie rozmawiał. Mój ojciec w Turynie? Moim zadaniem jest grać, a nie komentować takie sprawy.

Na koniec Diego wyraził jednak swoje ogromne uznanie wobec Alessandro Del Piero i tego, czego kapitan Starej Damy dokonał na Santiago Bernabeu w meczu z Realem Madryt. “Widziałem, co Del Piero wyrabiał na Bernabeu. Nie każdy potrafi strzelić na tym stadionie dwa gole Casillasowi. Alex dowiódł, że jest po prostu wielki.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: