Blanc: Straciliśmy najgłupszą bramkę…

Po przegranym meczu z Interem Jean-Claude Blanc (na zdjęciu) nie miał zbyt wiele do powiedzenia. Zapytany dziennikarzy o wrażenia po tym meczu, stwierdził, że Bianconeri stracili “najgłupszego gola w historii piłki nożnej”.

Blanc nie dramatyzuje jednak po przegranej z ekipą Nerazzurrich. “Straciliśmy gola w najgłupszy możliwy sposób, do tego to właśnie ten gol przesądził o wyniku spotkania” – powiedział. “Inter wygrał jednak zasłużenie, bo potrafił w lepszy sposób niż my wykorzystać stworzone przez siebie sytuacje bramkowe.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: