Lapo Elkann: Inter wygrał zasłużenie

Po zakończonym meczu Interu z Juventusem Lapo Elkann (na zdjęciu) przyznał, że Nerazzurri zasłużyli na wypracowane przez siebie zwycięstwo. Co prawda zaraz po końcowym gwizdku stwierdził, że remis byłby bardziej sprawiedliwy, dzień później jednak przyznał, że Inter powinien był wygrać ten mecz.

W ostatnio udzielonym wywiadzie powiedział: “Wygrali zasłużenie, dlatego składam wyrazy szacunku prezydentowi Morattiemu” – powiedział. “Zagrali dobry mecz, my nie. Tyle dobrze, że sezon jest jeszcze długi, będziemy walczyć. Jest jeszcze Liga Mistrzów i Puchar Włoch, także możliwe, że będziemy walczyć na trzech frontach.

www.goal.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: