Ranieri i Giovinco zadowoleni po meczu

Tym, który z pewnością we wczorajszym meczu z Catanią dwoił się i troił na boisku, był Sebastian Giovinco (na zdjęciu). Młody Włoch dostał wczoraj szansę gry i w pełni ją wykorzystał. Zadowolony jest zarówno on sam, jak i trener Claudio Ranieri.

Ranieri powiedział po meczu: “Jestem naprawdę zadowolony. Widziałem wiele dobrych rzeczy. Giovinco rozegrał bardzo dobry mecz. Jest świetny i bardzo mocny w pojedynkach jeden na jednego. Chyba powinienem dać mu więcej miejsca w drużynie, ale póki co znaleźliśmy właściwą równowagę i będziemy iść dalej tą drogą.

Sam Giovinco też nie może nie być zadowolony. Zdobył swoją pierwszą oficjalną bramkę na Stadio Olimpico, przed kibicami, którzy wybrali się na wczorajszy mecz. “Marzyłem o czymś takim od dzieciństwa” – powiedział po meczu w wywiadzie dla Juventus Channel. “Dzisiaj mogę być tylko i wyłącznie zadowolony.” Młody piłkarz uważa jednak, że z podobnym nastawieniem i w podobnym stylu jak ten wczorajszy Bianconeri muszą podchodzić do każdego meczu, tym bardziej, jeśli chcą wygrać coś w tym sezonie. “W pewnym sensie ten mecz wydawał się jednym z tych, które rozegraliśmy w lidze” – powiedział. “Wypracowaliśmy sporo okazji, ale i popełniliśmy sporo błędów. Tym razem jednak potrafiliśmy kontrolować spotkanie i zamknąć je z dobrym rezultatem.

www.goal.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: