Strona główna » Aktualności » Kessie: Byłbym świetnym wzmocnieniem Juventusu
Kessie: Byłbym świetnym wzmocnieniem Juventusu
Franck Kessié szuka klubu w Europie. Iworyjczyk zna swoją wartość, co potwierdził w wywiadzie dla La Gazzetty dello Sport.
Piłkarze coraz częściej decydują się na powrót z Arabii Saudyjskiej. W tej grupie jest Franck Kessié, który chce ponownie zagrać w Europie. Piłkarz WKS rozmawiał ostatnio z dziennikarzami La Gazzetty dello Sport:
„Juventus? Dużo się o tym pisze i jestem tego świadomy. Teraz myślę tylko o Mundialu, ale mogę dodać, że byłbym dla nich atrakcyjną opcją. Jestem w formie i będę od lipca wolnym agentem. Czego chcieć więcej? Wiele klubów o mnie pyta i mają rację, że to robią. Po tym, jak wygaśnie mój obecny kontrakt, powiem wam coś więcej” – podkreślił dumnie pomocnik.
Franck Kessié grał w przeszłości w Serie A, kiedy reprezentował Milan i Atalantę.