Giovinco: Zagramy o trzy punkty

Na antenie Juventus Channel Sebastian Giovinco (na zdjęciu) obiecał kibicom Starej Damy, że nawet przy pustych trybunach Bianconeri będą dążyć do zwycięstwa, grając w niedzielę z Lecce.

Decyzją sądu piłkarze Ranieriego będą zmuszeni rozegrać najbliższy mecz ligowy bez udziału kibiców. Oznacza to, że zawodnicy Juventusu nie będą mogli liczyć na doping i tym samym wsparcie ze strony swoich tifosich. “Musimy otrząsnąć się po ostatnich meczach” – powiedział Giovinco. “Nie będzie łatwo, ale musimy spróbować wszystkiego. Zagramy bez publiczności, ale nie możemy zakładać, że to będzie nasze alibi. Będziemy wiedzieć, że kibice i tak są blisko nas. To specyficzny okres dla nas wszystkich, ale postaramy się zakończyć go pięknym zwycięstwem.

www.tuttosport.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
8
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: