Cannavaro po badaniach, podpisu nie ma

Po wczorajszej wizycie w Perugii, dziś rano, o godzinie 7:45, Fabio Cannavaro (na zdjęciu) przeszedł kolejne testy medyczne. Tym razem obrońca Realu zawitał do Centrum Medycyny Sportowej w Turynie. Dwie godziny później kolejne badania przeszedł w Klinice Fornaca. Około godziny 10:30 opuścił ją tylnym wyjściem, omijając czekających na niego dziennikarzy. Póki co nie doszło do podpisania umowy wstępnej. Do Madrytu zawodnik miał wylecieć około 13.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
22 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
22
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: