Amauri: “Czujemy głód zwycięstwa”

Po problemach zdrowotnych, które w ostatnich tygodniach dotykały Amauriego (na zdjęciu), Brazylijczyk wraca do gry i chce pomóc Juventusowi w odniesieniu cennego zwycięstwa w prestiżowym pojedynku z Milanem. “Czujemy ogromny głód zwycięstwa” – zapewnia napastnik “Starej Damy”.

Bianconeri nie wygrali już od sześciu spotkań. Atmosfera w drużynie, zwłaszcza po spotkaniu z Lecce, jest nerwowa. W niedzielę Juventus czeka spotkanie z Milanem na San Siro. “To dla nas duże wyzwanie” – przyznaje Amauri. “Milan jest na fali, my radzimy sobie ostatnio znacznie gorzej. Mamy jednak wszelkie predyspozycje, by w niedziele zaprezentować się znacznie lepiej, niż w poprzednich spotkaniach. Musimy robić to, co potrafimy najlepiej. Chcemy zagrać z podobną determinacją i wolą zwycięstwa jak w pierwszym meczu” – zapewnił.

O co Juventus walczy jeszcze w tym sezonie? “Jeszcze do niedawna rozgrywaliśmy wspaniały sezon. Teraz chcemy wrócić na zwycięską ścieżkę. Mam nadzieje, że w końcu zacznie dopisywać nam szczęście, którego brakowało w ostatnich meczach. Za wszelką cenę musimy utrzymać miejsce gwarantujące bezpośredni start w Lidze Mistrzów” – przekonuje Brazylijczyk.

Jakie plany na przyszłość ma Amauri? “Kiedy przybyłem tutaj miałem przed sobą dwa cele. Pierwszy, to udowodnić, że zasługuję na grę w tak wielkim zespole. Drugi, to osiągać wielkie sukcesy. Myślę, że pierwszy cel udało mi się zrealizować. Pokazałem swoją wartość. Teraz czas na sukcesy” – powiedział na zakończenie rozmowy z dziennikarzami stacji Juventus Channel.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: