Diego: Przychodzę do Juve, by wygrywać

Brazylijczyk Diego (na zdjęciu) wypowiedział się otwarcie o swojej przeprowadzce do Juventusu. Choć do tej pory starał się raczej tonować nastroje, tym razem bez ogródek potwierdził, że przeprowadzi się latem do Turynu.

W ostatnim wywiadzie powiedział: “Przyszedł dla mnie właściwy moment, by wspiąć się szczebel wyżej, a Juve jest najlepszą możliwą drużyną, by tego dokonać.” Następnie dodał: “Dołączę do Juventusu po to, by wygrywać. Nie zagram może w finale pucharu UEFA, ale w przyszłym sezonie zamierzam walczyć w koszulce Bianconerich w Champions League. Do tego wszystkiego gra w Juve pozwoli mi lepiej przygotować się do Mundialu.

W jednym z ostatnich wywiadów zakup Diego przez Juventus pochwalił też piłkarz Milanu, Kaka. “Szacunek dla Juve” – powiedział. “Wykonali świetny manewr, Diego to wspaniały piłkarz. Z nim w składzie Juve znowu będzie wielkie.

www.corrieredellosport.it
www.calciomercato.it
www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
66 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
66
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: